Wilt u bedrijfsmiddelen leasen?

Neem contact op met één van onze Leden. Scroll naar beneden voor het overzicht van de Geassocieerde Leden.

abcfinance

Algemene Leasemaatschappij

Postbus 6486
5600 HL Eindhoven

Beemdstraat 1d
5653 MA Eindhoven

leasing@abcfinance.nl

T + 31(0)40 239 30 90
abcfinance.nl

Marcel Spijkers (CEO)
marcel.spijkers@abcfinance.nl

 

ABN AMRO Asset Based Finance

Algemene Leasemaatschappij

Postbus 3171
3502 GD Utrecht

Vliegend Hertlaan 77
3526 KT Utrecht

T +31 (0)30 212 64 06
abnamrolease.nl

Miranda Stokkingreef (CEO)
miranda.stokkingreef@nl.abnamrolease.com

 

BNP Paribas Leasing Solutions

Leasemaatschappij voor Vendoren

Postbus 2375
5202 CJ ‘s-Hertogenbosch

Hambakenwetering 4
5231 DC ´s-Hertogenbosch

T+31 (0)73 – 63 99 400
leasingsolutions.bnpparibas.nl

Stef Klijn (CEO)
stef.klijn@bnpparibas.com

Canon Nederland

Captive Leasemaatschappij

Postbus 800
5201 AV ‘s-Hertogenbosch

Brabantlaan 2
5216 TV ‘s-Hertogenbosch

T +31 (073) 6 815 815
canon.nl

 

 

CHG-Meridian Nederland

Algemene Leasemaatschappij

Westerlaan 20B
3016 CK Rotterdam

+31 10 450 90 94
chg-meridian.com

Paul Robbert Viskil (CEO)
paul-robbert.viskil@chg-meridian.com

 

 

Deutsche Leasing

Algemene Leasemaatschappij

Kabelweg 37
1014 BA Amsterdam

T +31 20 686 16 66
deutsche-leasing.com

Marc Andries (CEO)
Marc.Andries@dlbenelux.com

 

DLL

Leasemaatschappij voor Vendoren

Postbus 652
5600 AR Eindhoven

Vestdijk 51
5611CA Eindhoven

T +31 40 – 233 94 10
dllgroup.com

Jeroen van Beeck (CEO)
jeroen.vanbeeck@dllgroup.com

 

Econocom Nederland

Algemene Leasemaatschappij

Postbus 264
3430 AG Nieuwegein

Rond het Fort 38
3439 MK Nieuwegein

T +31 30 63 58 333
econocom.com

Yann Toutant (CEO)
yann.toutant@econocom.com

 

 

Hiltermann Lease

Algemene Leasemaatschappij

Postbus 187
2130 AD Hoofddorp

Saturnusstraat 25 E
2132 HB Hoofddorp

T +31 346 255 766
hiltermannlease.nl

Michel Akerboom (Directeur)
m.akerboom@hiltermannlease.nl

IBM Financing

Algemene Leasemaatschappij

Postbus 9999
1006 CE Amsterdam

Johan Huizingalaan 765
1066 VH Amsterdam

T +31 20 513 7300
ibm.com/financing

Leon Blits (CEO)
leon_blits@nl.ibm.com

 

ING lease Nederland

Algemene Leasemaatschappij

Postbus 1971
1000 BZ Amsterdam

Runnenburg 30
3981 AZ Bunnik

T +31 20 576 3833
inglease.nl

Eric van Berckel (CEO)
Eric.van.Berckel@ing.nl

 

MAN Financial Services

Captive Leasemaatschappij

Postbus 80
3800 AB Amersfoort

bezoekadres: Saturnus 1 – 3824 ME Amersfoort

T 033 454 95 87

MAN Financial Services

Justin Rolink (Directeur)
jrolink@manfinancialservices.com

 

Oracle Financing

Captive Leasemaatschappij

Postbus 40387
3504 AD Utrecht

T +31 30 669 89 18
oracle.com/financing

Stephan van Beek (Directeur)
stephan.van.beek@oracle.com

 

Rabobank Lease

Algemene Leasemaatschappij

Postbus 1183

5602 BD Eindhoven

T + 31 76 751 17 35
rabobank.nl/lease

Wim Visser (Directeur)
wim.visser@rabobank.nl

 

Scania Finance

Captive Leasemaatschappij

Postbus 9598
4801 LN Breda

Spinveld 57
4815 HV Breda

T +31 33 450 83 20
scania.nl

Ralph van den Berg (CEO)
Ralph.van.den.Berg@scania.com

 

Société Générale Equipment Finance

Algemene Leasemaatschappij

Postbus 2697
3800 GE Amersfoort

Coert Noordkamp (Directeur)
coert.noordkamp@sgef.nl

sgef.nl

Xerox Financial Services

Captive Leasemaatschappij

Postbus 117
3620 AC Breukelen

xerox.nl

Vincent Williot (Directeur)
Vincent.Williot@xerox.com

 

Geassocieerde Leden

Bloomstead Advocaten

Juridisch Advies

Postbus 5007
5340 CA Oss

Gotenweg 11
5342 PP Oss

T +31 40 7873 280
bloomstead.nl

Niek Verhoeven (Partner)
niek.verhoeven@bloomstead.nl

 

CMS Law Tax

Juridisch Advies

Postbus 94700
1090 GS Amsterdam

Atrium – Parnassusweg 737
1077 DG Amsterdam

T +31 20 3016 301
cms.law.nl

Marcel Groenewegen (Partner)
marcel.groenewegen@cms-dsb.com

T +31 20 3016 301
cms.law.nl

KMPG

Accountancy

Postbus 74500
1070 DB Amsterdam

Laan van Langerhuize 1
1186 DS Amstelveen

T (020) 656 7890
kpmg.nl

Evelyn Vinke-Smits (Partner)
vinke-smits.evelyn@kpmg.nl

 

NTAB (Ned. Taxatie en Advies Bureau)

Taxateurs

De Beek 5
3871 MS Hoevelaken

T +31 33 467 80 20
ntab.nl

Hans-Bart Zuidema (Partner)
h.zuidema@ntab.nl

 

Troostwijk Waardering en Advies

Taxateurs

Overschiestraat 59
1062 XD Amsterdam
T +31(0)20 66 66 528
info@twa.nl
twa.nl

 

Ritchie Bros.

Veilinghuis

Mark S. Clarkelaan 21
4761 RK Zevenbergen

T +31 168 392 200
rbauction.com

Christian Sonneville (Manager)
csonneville@rbauction.com

 

Wijn en Stael Advocaten

Juridisch Advies

Postbus 354
3500 AJ Utrecht

Maliesingel 20 (receptie)
3581 BE Utrecht

T +31 30 232 0800
wijnenstael.nl

Remco Vermaire (Managing Partner)
vermaire@wijnenstael.nl

Share This